تاريخ : سه شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۰ | 0:55 | نویسنده : روابط عمومی

نوجوانان سایپا خرم آباد نایب قهرمان فوتسال استان

نگاهی به عملکرد تیم مدرسه فوتبال سایپا در لیگ فوتسال نوجوانان استان سال 1390

(بقیه در ادامه مطلب)ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ | 12:52 | نویسنده : روابط عمومی

با پیروزی جوانمردانه مقابل بوژان

نوجوانان سایپا، شن سا را قهرمان کردند


قهرمان مسابقات لیگ فوتسال نوجوانان استان در روز آخر مشخص شد...

(جدول رده بندی ،اسامی بهترین ها و...را در ادامه مطلب بخوانید)


ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ | 11:59 | نویسنده : روابط عمومی

بهاروند رئیس هیئت فوتبال استان :

یکی از فعال ترین بخش های ما در سال 90 کمیته فوتسال بوده

حاج همایون بهاروند ریاست هیئت فوتبال استان لرستان در گفتگو با سایت باشگاه سایپا لرستان گفت:یکی از فعال ترین بخش های ما در هیئت فوتبال استان در سال 1390 کمیته فوتسال استان با ریاست عزیز سلیمانی بوده است و جزو معدود استان هایی هستیم که توانسته مسابقات فوتسال را در سطح استان در همه رده های سنی فعال کند و مسابقات به صورت لیگ رفت و برگشت انجام شود.

رئیس هیت فوتبال استان ادامه داد : برگزاری مسابقات فوتسال به شکل لیگ منظم رفت و برگشت موجب پویایی فوتسال در استان شده و شاهد فوتسالی زنده و مطرح شدن بازیکنان خوب خواهیم شد وی گفت: وقتی بازیکنان در استان خود در مسابقات لیگ حضور پیدا کنند ، در آینده برای حضور در لیگ کشور آبدیده می شوند چرا که در استان خود بازی در لیگ را تجربه کرده اند.بهاروند گفت:در حال حاضر 2 تیم بزرگسال در لیگ برتر و دسته اول کشور داریمو امسال قهرمان مسابقات استان به بازی های قهرمانی کشور راه پیدا می کند.

رئیس هیت فوتبال استان اضافه کرد:با توجه به این همه فعالیت در زمینه فوتسال همچنان نبود سالن اختصاصی مهم ترین مشکل برای کمیته فوتسال استان است. با جناب آقای نیکو خصال مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان که علاقه زیادی به رشد فوتسال در استان دارند صحبت کرده ایم که امیدورایم  با در اختیار داشتن سالن اختصاصی برای کمیته فوتسال استان شاهد رسیدن فوتسال لرستانبه جایگاه واقعی خود در کشور باشیم.

بهاروند در پایان در خصوص اعلام مدرسه فوتبال سایپا خرم آباد به عنوان مدرسه نمونه استان اظهار داشت:برای انتخاب مدارس فوتبال نمونه شاخص هایی وجود دارد.مدرسه فوتبال سایپا خرم آباد این شاخص ها را که شامل نظم برگزاری در کلاسهای فوتبال ، بیمه نفرات ، عضو گیری ، حضور در مسابقات استانی ،حضور در مسابقات کشوری و...می باشد  رعایت نموده با ارزیابی بعمل آمده توسط بازرسان هیئت فوتبال استان به عنوان مدرسه فوتبال نمونه برگزیده و به آکادمی ملی فدراسیون فوتبال کشور معرفی گردید.
تاريخ : دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ | 10:0 | نویسنده : روابط عمومی

 امین سپهوند به مسئولیت واحد مسابقات فوتسال استان منصوب شد

به پیشنهاد عزیز سلیمانی رئیس کمیته فوتسال استان لرستان و موافقت آقای بهاروند ریاست هیئت فوتبال استان امین سپهوند به عنوان مسئول واحد مسابقات فوتسال استان منصوب شد.سپهوند از مربیان فعال در زمینه فوتسال استان می باشد که سابقه قهرمانی با تیم امید شن سا لرستان در لیگ دسته اول امید های کشور را نیز در کارنامه دارد.برای او آرزوی موفقیت داریم.تاريخ : شنبه بیست و چهارم دی ۱۳۹۰ | 22:50 | نویسنده : روابط عمومی
عزیز سلیمانی رئیس کمیته فوتسال استان :

نداشتن سالن اختصاصی جدی ترین مشکل کمیته فوتسال استان می باشد

عزیز سلیمانی رئیس کمیته فوتسال استان لرستان در گفتگو با خبرورزشی گفت : در حال برگزاری منظم ترین لیگ فوتسال در کشور هستیم که...
(بقیه متن در ادامه مطلب)ادامه مطلب
تاريخ : شنبه بیست و چهارم دی ۱۳۹۰ | 22:48 | نویسنده : روابط عمومی


اربعین سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین (ع)

بر عموم شیعیان جهان تسلیت باد

(روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا لرستان)
تاريخ : جمعه بیست و سوم دی ۱۳۹۰ | 20:52 | نویسنده : روابط عمومی

پیروزی ارزشمند پارسا کوهدشت در الشتر

پارسه اوژن گرین الشتر در خانه اش حریف پارسا کوهدشت نشد

در حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ فوتسال جوانان استان جمعه 1390/10/23  در الشتر تیمهای پارسه اوژن گرین الشتر و پارسا کوهدشت به مصاف هم رفتند. تیم پیروز این دیدار می توانست اختلاف خود را با سایر تیمهای جدول بیشتر کرده و شانس خود را برای قهرمانی این مسابقات افزایش دهد.

بازیکنان کوهدشت بازی را خوب شروع کرده و با 2 گل از میزبان جلو افتادند.در ثانیه های پایانی مسابقه تیم جوانان پارسه الشتر از روی نقطه پنالتی یکی از گلهای خورده را جبران کرد و در نهایت این دیدار که با اعتراضات شدید تیم میزبان به داوری نیز همراه بود 2 بر 1 به نفع پارسا کوهدشت به پایان رسید.

تیم جوانان پارسا کوهدشت با مربیگری حسن ضرونی با این برد 14 امتیازی شد و راه قهرمانی خود را در یک هفته مانده به پایان رقابتها بسیار راحت تر کرد.جوانان پارسه الشتر و سایپا خرم آباد دیگر تیمهای تعقیب کننده صدر نشین می باشند.

نتایج هفته هفتم لیگ فوتسال جوانان استان


پارسه اوژن گرین الشتر  1      پارسا کوهدشت  2

   مقاومت ازنا  3      شاهین جوان کوهدشت 

(سایپا خرم آباد استراحت)تاريخ : پنجشنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۰ | 17:32 | نویسنده : روابط عمومی


برگزاری لیگ فوتبال جوانان خرم آباد

با حضور 8 تیم


فوتبالیستهای جوان  سایپا ، آماده شروع مسابقات

طی جلسه ای با حضور ولی خسروی رئیس هیئت فوتبال شهرستان  و نمایندگان باشگاهها تاریخ شروع و تعداد تیم های حاضر در مسابقات فوتبال جوانان خرم آباد مشخص شد.

 هشت تیم سایپا ، شاهین ایران زمین ، پاسارگاد ، سپاهان ، یاسین ، پیام ، وحدت و المپیک از روز پنجشنبه 1390/11/06 در یک گروه به صورت دوره ای جدال خود را برای کسب مقام قهرمانی فوتبال جوانان آغاز خواهند کرد.

شایان ذکر است انجام مسابقات در یک گروه موجب بالا رفتن سطح کیفی ، جذابت بازیها و در نهایت رشد فوتبال جوانان در شهرستان خواهد شد که شایسته است از حاج ولی خسروی رئیس هیئت فوتبال خرم اباد که تاکید زیادی بر حضور جوانان در میادین دارد قدردانی نمود.تاريخ : پنجشنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۰ | 17:30 | نویسنده : روابط عمومی


با تساوی شن سا و بوژان همه چیز به هفته آخر کشیده شد

 چهار تیم شانس  قهرمانی پیدا کردند

(شرح کامل بازی و جدول مسابقات را در ادامه مطلب بخوانید)ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۰ | 12:33 | نویسنده : روابط عمومی

تقدیر از مدرسه فوتبال سایپا خرم آباد

در آکادمی ملی فدراسیون فوتبال


ششمین گردهمایی مدارس فوتبال کشور در آکادمی فوتبال ایران برگزار شد.

در این مراسم از بین 544 مدرسه فوتبال ثبت شده در آکادمی، 24 مدرسه فوتبال به عنوان مدارس نمونه کشور معرفی شدند.همچنین از طرف علی کفاشیان ریاست فدراسیون فوتبال کشور و دکتر علیزاده رئیس آکادمی فوتبال ایران تندیس یادبود مدارس فوتبال نمونه سال به عزیز سلیمانی مدیر باشگاه سایپا خرم آباد اهدا گردید.امیدواریم این موفقیت ها موجب توجه بیشتر مسئولین ورزش استان به باشگاههایی که در زمینه فوتبال پایه فعالیت می کنند گردد تا شاهد استمرار این روند روبه رشد در فوتبال خرم آباد و استان باشیم.
تاريخ : دوشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۰ | 22:53 | نویسنده : روابط عمومی


برگزاری کلاس توجیهی و هماهنگی داوران استان 

روز دوشنبه  90/10/19 یکدوره کلاس توجیهی و هماهنگی برای داوران فوتبال استان جهت قضاوت در لیگ های مختلف در هیئت فوتبال استان لرستان برگزار شد.در این کلاس که داوران شهرهای مختلف استان در آن حضور داشتند شمس اله خنجری رئیس کمیته داوران استان و آقایان علی اکبر عالی نژاد و فرامرز حسین نژاد که سابقه قضاوت در لیگ برتر فوتسال را دارند به مرور جدیدترین قوانین بین المللی و نکات مهم در داوری فوتسال پرداختند.این جلسه با حضور آقایان بهاروند و خسروی رئیس هیئت فوتبال استان و شهرستان خرم آباد همچنین عزیز سلیمانی رئیس کمیته فوتسال استان برگزار شد که قطعا تاثیر فراوانی در بهبود قضاوت داوران در ادامه مسابقات لیگهای مختلف و در نتیجه رشد و پویایی فوتبال در استان خواهد داشت.
تاريخ : دوشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۰ | 20:57 | نویسنده : روابط عمومی


انتصاب بازیکن سابق سایپا خرم آباد به عنوان

مسئول کمیته فرهنگی هیئت فوتبال استان


طی حکمی از طرف حاج همایون بهاروند رئیس هیئت فوتبال استان بهنام گودرزی بازیکن با اخلاق و تحصیلکرده لرستانی که سابقه چند سال حضور در باشگاه سایپا خرم آبادرا دارد. به عنوان مسئول کمیته فرهنگی این هیئت منصوب شد.بهنام گودرزی که فوق لیسانس علوم سیاسی می باشد سابقه بازی در تیمهای ولوو - سایپا خرم آباد - پاس تهران -پرسپولیس خرم آباد - کوثر - خیبر بوژان و دارتاک خرم آباد را در کارنامه خود دارد.باشگاه سایپا خرم آباد برای این بازیکن ارزشمند در این راه آرزوی موفقیت دارد.
تاريخ : دوشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۰ | 20:0 | نویسنده : روابط عمومی

فوتبال دسته اول باشگاههای خرم آباد 

پیام به لطف تفاضل گل قهرمان شد

مسابقات فوتبال دسته اول باشگاهی خرم آباد با قهرمانی تیم پیام به پایان رسید.(بقیه متن در ادامه مطلب)
ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۰ | 0:54 | نویسنده : روابط عمومی

( پیام تسلیت )

برادر ارجمند آقای پویا زارعی بازیکن شایسته تیم جوانان سایپا خرم آباد

در گذشت عموی گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمائیم.

( روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا لرستان )
تاريخ : یکشنبه هجدهم دی ۱۳۹۰ | 1:6 | نویسنده : روابط عمومی

     همراه با فوتسال استان  


 لیگ برتر - دسته اول - جوانان - نوجواناننتایج همه رده های فوتسال استان در هفته ای که گذشت...ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ | 18:45 | نویسنده : روابط عمومی
 کمیته فوتسال استان لرستان برنامه هفته نهم لیگ برتر استان اعلام کرد

مسابقات جمعه 1390/10/16 در شهرهای مختلف استان برگزار می شوند برنامه آن به شرح ذیل می باشد:

(اسامی تیم های میزبان اول آمده است)

شاهین جوان کوهدشت                            هیات فوتبال نورآباد

شن سا                                                  سایپا خرم آباد

کهمان الشتر                                             الکتریکی فروغی دورود

مقاومت الیگودرز                                        فجرشهید موسوی خرم آباد

اندیشه بروجرد                                          یافته چگنی

بانک سپه بروجرد                                      بوژان خرم آباد

تاريخ : چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ | 18:7 | نویسنده : روابط عمومی

شاهین جوان نماینده لرستان در لیگ فوتسال مناطق کشور شد

مسابقات سوپر لیگ فوتسال استان لرستان به مدت سه روز زیر نظر عزیز سلیمانی رئیس کمیته فوتسال استان در شهرستان الیگودرز برگزار شد در این مسابقات...(بقیه متن در ادامه مطلب)ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ | 0:32 | نویسنده : روابط عمومی

   جدال جوانان سایپا درروز میزبانی کوهدشتی ها


تیم متحول شده فوتسال جوانان سایپا خرم آباد که در چند هفته گذشته در لیگ استان با انجام بازی های خوب و منسجم توانسته خود را به بالای جدول نزدیک کند ،در هفته ششم روز جمعه همین هفته  شانزده دی 1390 در کوهدشت میهمان تیم پارساخواهد بود که با 10 امتیاز در صدر جدول لیگ فوتسال جوانان استان قرار دارد.

پارسا در این فصل با بازیهای قابل قبول نشان داده که از تیم های مدعی لیگ است و در طرف مقابل نیز بازیکنان با انگیزه سایپا خرم آباد که دو بازی قبلی خود را با برد پشت سر گذاشته اند به دنبال کسب هر سه امتیاز این دیدار در زمین حریف هستند.همچنین در همین روز تیم شاهین جوان کوهدشت از پارسه اوژن گرین الشتر پذیرائی خواهد کرد.


برنامه هفته ششم لیگ فوتسال جوانان استان

جمعه 1390/10/16

پارسا کوهدشت                           سایپا خرم آباد

شاهین جوان کوهدشت        پارسه اوژن گرین الشتر

مقاومت ازنا (استراحت)تاريخ : دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ | 23:4 | نویسنده : روابط عمومی


برگزاری 2 دیدار عقب افتاده از هفته هشتم لیگ برتر فوتسال استان


(اسامی تیمهای میزبان اول آمده است)

سه شنبه 1390/10/13

بانک سپه بروجرد 0                        سایپا خرم آباد 3

(بازی تیمهای سایپا و بانک سپه به علت حاضر نشدن تیم بانک سپه بروجرد 3 بر 0 به نفع سایپا اعلام شد)

یافته چگنی   0                              مقاومت الیگودرز2

نکته قابل توجه در هفته گذشته برخورد قاطع کمیته انضباطی هیت فوتبال و کمیته فوتسال استان با تیم بانک سپه بروجرد بود.5 تن از بازیکنان  و کادر فنی تیم بانک سپه بروجرد به علت درگیری با داور و ایجاد اخلال در مسابقه از سوی کمیته انضباطی با 1 سال محرومیت و جریمه نقدی مواجه شدند.

شایسته است مدیران تیمها ابتدا رعایت مسائل اخلاقی را به بازیکنان خود آموخته سپس ورزش را.


تاريخ : دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ | 22:10 | نویسنده : روابط عمومی

نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتسال استان

هیئت فوتبال نورآباد ۰                  ۳ شن سا

الکتریکی فروغی دورود ۰            ۲ شاهین کوهدشت

کهمان الشتر ۶                           ۴ فجر شهید موسوی

اندیشه بروجرد ۵                        ۰ بوژان خرم آباد

دو مسابقه بین تیمهای بانک سپه بروجرد و سایپا خرم آباد و همچنین یافته چگنی و مقاومت الیگودرز به دلیل حضور بازیکنان این تیمها در رقابتهای بسیج دانشجویی استان به روز سه شنبه هفته آتی موکول شد.تاريخ : شنبه دهم دی ۱۳۹۰ | 15:9 | نویسنده : روابط عمومی

 

بعد از 13 سال مهدوی کیا به پرسپولیس بازگشت


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی مهدوی کیا با موافقت مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس و رضایت امیر عابدینی مدیر عامل تیم داماش به جمع سرخ پوشان پایتخت پیوست.

به همین خاطر محمد رویانیان از همکاری دنیزلی و عابدینی در پیوستن این بازیکن با سابقه پرسپولیس و تیم ملی تشکر و اظهار داشت: جذب مهدوی کیا اجابت خواست هواداران بود، امیدوارم این انتقال باعث شاد شدن دل هواداران و تقویت تیم پرسپولیس شود.مهدی مهدوی کیا جوانترین گلزن تاریخ دربی پرسپولیس و استقلال به حساب می آید که با 17 سال سن توانسته در بازی خداحافظی فرشاد پیوس دروازه استقلال را باز نماید..

( منبع خبر : سایت رسمی پرسپولیس )تاريخ : جمعه دوم دی ۱۳۹۰ | 22:40 | نویسنده : روابط عمومی

جوانان سایپا دور برگشت را با پیروزی پر گل آغاز کردند
از هفته پنجم لیگ فوتسال جوانان استان در خرم آباد تیم جوانان سایپا به مصاف مقاومت ازنا رفت.

(بقیه متن را در ادامه مطلب بخوانید)


ادامه مطلب
تاريخ : جمعه دوم دی ۱۳۹۰ | 22:20 | نویسنده : روابط عمومی

تیم منتخب زیر 11 سال ســایپا در همایش استعدادیابی غرب کشور
یکدوره فستیوال فوتبال در رده پایه با هدف کشف استعدادهای فوتبال در استان خوزستان برگزار شد.

(بقیه متن در ادامه مطلب)ادامه مطلب
تاريخ : جمعه دوم دی ۱۳۹۰ | 22:11 | نویسنده : روابط عمومی

تساوی نوجوانان سایپا در لیگ فوتسال استان

از هفته ششم لیگ فوتسال نوجوانان استان تیم سایپا خرم آباد برابر بسیج مقاومت ازنا به نتیجه تساوی 1 - 1 دست یافت...

(شرح کامل بازی و جدول مسابقات را در ادامه مطلب بخوانید)ادامه مطلب